SON DAKİKA…Ünlü Oyuncunun Oğlu Canına Kıydı

Birçok ünlü komedi filminden tanınan oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu sosyal medya fenomeni Cem Korkmaz’ın evinde canına kıydığı öğrenildi.

İddiaya göre, Üsküdar’da evinde ölü bulunan 30 yaşındaki Cem Korkmaz’ın intihar ettiği haberi, Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz Twitter hesabında doğruladı.

“G.O.R.A” filminden de hatırlanan Muhittin Korkmaz’ın oğlu olan Cem Korkmaz, “Recep İvedik 4” filminde rol almıştı.

CEM KORKMAZ KİMDİR?

Cem Korkmaz, 1987 Bursa doğumludur. Cem Korkmaz 145 cm boyunda, 40 kilo olup saç rengi sarıdır. Göz rengi ise mavidir.

İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Kendisi Youtube’da “oha diyorum!” ve “yapyap” kanalında sunuculuk yapmaktadır. Geçmişinde ise birçok filmde, dizide ve reklamda rol almıştır. Aynı zamanda usta oyuncu Muhittin Korkmaz‘ın oğludur. Muhittin Yılmaz, GORA filmindeki oyunculuğuyla tanınıyordu.

Ayrıca Cem Yılmaz ile birlikte Arog sinema filminde, Bekle Beni Yarın, Recep İvedik 4, Diğer Yarım, Bizim Ev gibi bir çok projede rol almıştır. Düşsefer, Ziggurat Ya Da Piçler, Clown Sketch isimli tiyatro’larda yer almış TTNet Vitamin reklam filminde de rol oynamıştır.

YOUTUBE’DA SES GETİRMİŞTİ

Youtube’da 3,5 milyonu aşkın takipçisi olan “OHA diyorum!” adlı kanalda sunuculuk yapan Cem Korkmaz, çektiği eğlenceli videolarla ve deneylerle izleyicisiyle buluşuyordu. Cem Korkmaz’ın intihar haberinin ardından özelikle sosyal medyada Cem Korkmaz hakkında pek çok paylaşım yapıldı. Genç oyuncunun sevenleri, Twitter’dan baş sağlığı dileklerinde bulunurken, oyuncunun neden intihar etmiş olabileceğine dair teoriler içeren videolar Youtube’a yüklenmeye başladı. Korkmaz’ın intihar sebebi henüz bilinmiyor.