Retrobüs Kıbrıs’ta!

Cem Karaca, Barış Manço ve Erkin Koray gibi birçok ismin şarkılarını yorumlayan ‘Retrobüs’  müzik grubu 19 Kasım Pazar günü saat 16:00’da City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde konser verecek.

70,  80 ve 90’ların en hit şarkılarını, gerek dönemin usta isimlerinin ses taklitleri, gerekse kendilerine has yorumlarıyla cover’layan ve bunu da dönem kostümleri ile destekleyen Retrobüs, City Mall sahnesinde ikinci kez dinleyicilerle buluşacak.

Müzik grubu Retrobüs, City Mall’daki dinleyicilerini günümüzden alıp, geçmişe götürecek bir performans sergileyecek. Taklitleri kadar kostümleri ve aksesuvarlarıyla da dikkat çeken grup, sahnedeki performanslarını tiyatral bir gösteri havasında sunacak. Konsepti, 7’den 70’e herkese ve her kesime hitap eden grup, gün geçtikçe Kıbrıs’ta da hayran sayısını da katlıyor.

Mağusa’da faaliyet gösteren City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, konforlu ortamda avantajlı ve yenilikçi alışveriş imkanlarının yanında, herkese hitap eden eğlenceli etkinlikleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor.