Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 01:07 Bu haber 4989 kez okundu
 
Twitter'dan Nasıl Video İndirilir? İşte Yolu
Twitter'da dolaşırken beğendiğiniz videolar olabilir. Bu videoları daha sonra da izlemek için indirmek isteyebilirsiniz.
TEKNOLOJİ Haberi
Twitter'dan Nasıl Video İndirilir? İşte Yolu

Twitter'da dolaşırken beğendiğiniz videolar olabilir. Bu videoları daha sonra da izlemek için indirmek isteyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız gelin öğretelim.

 

Twitter'da ilk olarak indirmek istediğiniz videonun ilgili tweet'in URL'sini kopyalamanız gerekiyor. Bunun yapmak için Twitter'da indirmek istediğiniz videonun tweet'inin sağ üst tarafında bulunan ok işaretine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra "Tweet'in bağlantı adresini kopyala" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra http://twittervideodownloader.com bu adrese girerek kopyaladığınız URL'yi sitedeki arama çubuğuna yapıştırıyorsunuz.Daha sonra Download'a basmanız gerekiyor. Daha sonra karşınıza gelen ekranda Download Video seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bu işlemleri tamamladıktan sonra videonuzun indirme işlemi gerçekleşecektir. Bu şekilde hem PC'nizde hem de akıllı telefon veya tabletinizden Twitter'da bulunan videoları indirebilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Twitter'dan, Nasıl, Video, İndirilir?, İşte, Yolu,
Yorumlar
Haber Yazılımı