Haber Detayı
25 Ocak 2020 - Cumartesi 00:45 Bu haber 964 kez okundu
 
TC Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi
Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
TÜRKİYE Haberi
TC Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan twitter'dan açıklama yaptı ..."Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. çalışmaları yakından takip ettiğimizin bilinmesini istiyorum." dedi.

 

Başkan Erdoğan şunları paylaştı;

Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik.

 

Türkiye Cumhurbaşkanı olarak, çalışmaları yakından takip ettiğimizin bilinmesini istiyorum. Başta AFAD ve Kızılay olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla Milletimizin yanındayız. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum.

 

İşte o Twittler 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TC, Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, açıklama, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı