Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 08:33 Bu haber 1662 kez okundu
 
Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 2. eleme adayı kim oldu?
Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 2. eleme adayı kim oldu? (7 Haziran 2020 ayrıntıları)
MAGAZİN Haberi
Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor'da dün akşam haftanın 2. dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Çeyrek finale kısa süre kala rekabetin arttığı Survivor'da Kırmızı-Mavi takım yarışmacılarının verdiği dokunulmazlık mücadelesinde, kaybeden takım konseyde eleme adayını belirledi. Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Haftanın 2 eleme adayı kim oldu? İşte, son bölümde yaşananlar ve haftanın diğer ayrıntıları...

 

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 100. bölümde 2. dokunulmazlık oyununu kazanmak için yarışmacılar parkurda yerini aldı. Gerlimin yaşandığı oyunda mavi takımdan Yasin ile kırmızı takımdan Sercan arasında tartışma yaşandı.

Sıkı mücadelenin yaşandığı Survivor 2. dokunulmazlık oyununu bu hafta Ardahan'ın atışıyla 10'a 8 skorla mavi takım kazandı.

 

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 99. bölümde dokonulmazlılk oyunu heyecanı yaşandı. Hafta içi her gün ekrana gelen yarışmada dokunulmazlığı kazanan yarışmacı eleme adayı olmaktan kurtuluyor. Buna göre G Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım 10'a 8 skorla kırmızı takımın oldu.

 

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da ilk eleme adayı Cemal Can Canseven oldu. 

SURVIVOR'DA GERGİN ANLAR

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyinde Mavi takım arasındaki fikir ayrılıkları dikkat çekti. 6 Haziran 2020 tarihli Survivor 99. bölümde dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, Acun Ilıcalı konseyde tek tek söz vererek takım hakkındaki düşüncelerini sordu. İlk olarak Survivor Evrim söz aldı ve takım olarak aldıkları bir karardan söz etti. Sonrasında söz alan Nisa ise bu kararın takım olarak alınmadığını, kendisi yokken böyle bir sonuca varıldığını ve sonradan kendisinin öğrendiğini söyledi. Devamında Mavi takımın kaptanı Cemal Can, alınan kararın neye göre alındığın açıkladı. Sonrasında bir kez daha söz alan Nisa, alınan bu kararın kendisi tarafından arkadaşlarına defalarca söylendiğini ama bunun yeni bir kararmış gibi söylendiğini dile getirdi. Nisa'dan sonra söz alan Yasin ise onun söylediklerine cevap verdi ve Nisa'nın yaptığı birçok harekette ona nasıl destek olduklarını açıkladı. Mavi takımda son olarak sözü Ardahan aldı ve takım hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

 

Yeni bir döneme giren Survivor 2020 yeni bölümde sembol oyunu finali heyecanı yaşandı. 5 Haziran 2020 Survivor 98. bölümde on yarışmacı, bireysel olarak sembol oyunu oynadı. Oyunda kazananın çeyrek finale direk kalacak olması, iki hafta dokunulmaz olacak olması yarışmacıları hırslandırdı. Survivor 2020’de Murat Ceylan, oyun öncesinde kuralları ve oyunun ödülünü açıkladı.

 

Yarışmacıların her birine üçer can verildiği oyunda daha önce kazanılan her sembol için ise birer can daha eklendi. Bu şekilde en çok canı olan yarışmacı Mavi takımdan Nisa oldu. Survivor 2020 yeni bölümde yarışmacılar arasında eşleşmeler yapıldı. Kadın-erkek yarışmacı eşleşmelerinde yer aldığı oyunda kıyasıya bir mücadele yaşandı.

 

Ntv

Kaynak: Editör:
Etiketler: Survivor'da, dokunulmazlığı, hangi, takım, kazandı,, 2., eleme, adayı, kim, oldu?,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı