Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 14:27 Bu haber 1338 kez okundu
 
Savaşan'dan anlamlı ve duygu yüklü Babalar Günü mesajı
Kıbrıs Sağlık Turizm Konseyi Başkanı Dr. Ahmet Savaşan’dan duygu yüklü Babalar Günü mesajı
KIBRIS Haberi
Savaşan'dan anlamlı ve duygu yüklü Babalar Günü mesajı

Kıbrıs Sağlık Turizm Konseyi Başkanı Dr. Ahmet Savaşan sosyal medya hesabından duygu yüklü ve anlamlı bir Babalar Günü mesajı yayımlayarak; "Hem bir baba, hem de bir oğul olarak,babalarımızın toplum hayatında üstlendikleri çok yönlü görevlerle sadece sevgiyi değil saygıyı, hürmeti ve ilgiyi de hak ettiklerine inanıyorum." ifadelerini kullandı.

 

Savaşan'ın mesajı şöyle,

Toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temeli olan babalarımız; hayat yolculuğumuzda varlıkları ile güç bulduğumuz gölgelerine sığındığımız kahramanlarımızdır. Hem bir baba, hem de bir oğul olarak, bu anlamlı günde tüm babaları sevgi ve saygıyla kucaklarken; babalarımızın toplum hayatında üstlendikleri çok yönlü görevlerle sadece sevgiyi değil saygıyı, hürmeti ve ilgiyi de hak ettiklerine inanıyorum.

 

Ailesinin geleceği, çocuklarının sağlığı ve mutluluğu için elinden gelen her türlü çabayı gösteren fedakar babalarımıza minnet borçluyuz. Babalarımızın en büyük beklentisinin, kendi ayakları üzerinde duran, ülkesinin geleceğine katkı sağlarken, geçmişini unutmayan, değerlerine sahip çıkan evlatlar yetiştirmek olduğuna eminim. Varlıklarıyla yaşadığımız her güne güç katan bütün babalarımızın babalar gününü kutluyor, hepsine en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Savaşan'dan, anlamlı, ve, duygu, yüklü, Babalar, Günü, mesajı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı