Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 15:25 Bu haber 3729 kez okundu
 
Neşet Koçkar: KKTC'ye yatırım yapmayacağım...
Anex Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar KKTC krizi ile ilgili konuştu; Siyasi çekişmenin malzemesi haline geldiğini belirterek, KKTC'ye yatırım yapmayacağını beyan etti.
TURİZM Haberi
Neşet Koçkar: KKTC'ye yatırım yapmayacağım...

Geçtiğimiz günlerde KKTC'ye giriş çıkışları gündem olan Türkiye’deki ANEX Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, KKTC halkından özür dilemiş ve Lapta Belediyesinin ihalesinden çekildiğini açıklamıştı.

 

Cem Kınay'ın İnstagram canlı yayınına konuk olan Neşet Koçkar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yaşanan kriz ile ilgili KKTC'ye olan kırgınlığını açık açık ifade etmese de kullandığı ifadelerle "KKTC!de Siyasi çekişmenin malzemesi haline geldim." diyerek Yavru Vatan'a yatırım yapmayacağını beyan etti.

 

Geçtiğimiz günlerde Antalya’dan özel uçağı ile KKTC’ye gelen Anex Tour’un sahibi Neşet Koçkar ve 8 kişilik grup adanın karışmasına sebep olmuştu. KKTC'ye ziyarette, karantina tedbirlerine uyulmadığı gerekçesi ile Koçkar sert eleştirilere neden olmuş ve ziyarete izin veren KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel olaydan kısa bir süre sonra görevden alınmıştı.

MYGAZETE

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Neşet, Koçkar:, KKTC'ye, yatırım, yapmayacağım...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı