Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 20:28 Bu haber 2885 kez okundu
 
Near East Bank’tan sağlıkta öncelik, hizmette çeşitlilik
Near East Bank, küresel çapta tüm yaşamı etkileyen Covid-19 salgını ile ilgili yaşanan süreçte, çalışanların ve müşterilerinin sağlığı için pek çok koruyucu önlem hayata geçirdi.
EKONOMİ Haberi
Near East Bank’tan sağlıkta öncelik, hizmette çeşitlilik

Near East Bank, küresel çapta tüm yaşamı etkileyen Covid-19 salgını ile ilgili yaşanan süreçte, çalışanların ve müşterilerinin sağlığı için pek çok koruyucu önlem hayata geçirdi.

 

Near East Bank, yeni teknolojiler kullanarak oluşturdukları ürün ve hizmetlerle bankacılık sektörünün sınırlarını genişleterek, bu zorlu süreçte müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

 

Near East Bank bu zor dönemde ülkemize ve milletimize sınırsız hizmet sunmak ve müşterilerimize destek olmak için var gücü ile çalışmaya ve bu yolda her türlü ilave uygulamayı hayata geçirmeye devam etmektedir. Bu güne kadar teknolojiye yaptığı kesintisiz yatırımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Nerar East Bank, müşterilerine tek elden bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebilecekleri ve tüm kanalların birbiriyle iletişimde olduğu bir bankacılık dünyası oluşturdu. Covid-19 salgını sebebi ile müşterilerine evde kalmalarını önererek, tüm işlemlerini Near East Bank’ın dijital kanallarından gerçekleştirme imkanı sunuyor.

 

Near East Bank müşterilerini Covid-19 salgınından koruyup, kalabalık ortamlardan uzak kalmalarını sağlamak için Alsancak, Güzelyurt, Yeni Erenköy ve Değirmenlik Bölgesi’nde bulunan 16 Kiosk Cihazları’ndan kredi kartı veya nakit olarak Kıb-Tek, ön ödemeli su sayacı kontör yüklemesi, Vodafone fatura ödemeleri, Vodafone kontör yükleme, Vodafone paket yükleme, Belediye temizlik ücreti, Belediye sağlık ücreti, Belediye trafik cezası ve daha birçok Belediye fatura ödemeleri için kolaylık sağlıyor. Kiosk cihazlarının hangi lokasyonda olduğunu öğrenmek isteyen müşteriler Near East Bank’ın www.neareastbank.com adresini ziyaret edebilir ayrıca, www.paypointcyprus.com adresinden de sanal pos ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Sağlıkla, kesintisiz hizmet vermek için çalışan Near East Bank, her koşulda müşterileri için hizmet vermeye devam edecektir. Near East Bank’ın “ne güzel şeymiş düşünülmek” sloganı ile kesintisiz müşteri deneyimi sağlayan yapısı ve fark yaratan çalışmaları ile müşterilerine üstün bir deneyim yaşatmaya devam edecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Near, East, Bank’tan, sağlıkta, öncelik,, hizmette, çeşitlilik,
Yorumlar
Haber Yazılımı