Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 09:35 Bu haber 4716 kez okundu
 
Near East Bank dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor
Near East Bank geleceğin bankacılık anlayışını bugüne taşımayı sürdürüyor
EKONOMİ Haberi
Near East Bank dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yakaladığı fırsatları hızlıca değerlendirip en iyi bankacılık deneyimini müşterilerine sunan Near East Bank, yaptığı yatırımlarla geleceğin bankacılık anlayışını bugüne taşımayı sürdürüyor.

 

Near East Bank her yıl IBM Türkiye tarafından düzenlenen IBM Think etkinliğine katılarak bulut teknolojileri ile dönüşümden, nesnelerin İnterneti ile inovasyonu yakalamaktan, Blockchain teknolojisi ile bariyerleri aşmaktan ve Quantum teknolojisi ile çözülemez olanın nasıl çözülebileceğiyle alakalı örneklerin keşfedilmesi sağlandı.

 

Etkinlikte oluşturulan “Think Kampüs” ile belirli konuların keşfedilebileceği, uzmanlık alanlarını, kurumsal hedefleri ve yaşanan zorlukları ele alarak IBM teknolojileriyle nasıl bağlantı kurulabileceği üzerinde çalışmaları sunmakta önemli rol oynandı. Near East Bank’ın ileriye dönük teknolojik yatırım hedeflerindeki vizyonuna değer katarken, bu güne kadar yapılan teknolojik yatırımların ve proje çalışmalarının doğru hedeflerde olduğu da böylelikle teyit edilmiş oldu.

 

Near East Bank Pazarlama, Bilgi Teknolojileri, Operasyon ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, teknolojik gelişimlere her zaman önemsediklerini belirtirken özellikle Finans alanında fark yaratmak adına sürekli bir yenilik içinde olduklarını ve bu yenilikler sayesinde bankayı günden güne bir adım daha ileriye taşıdıklarını dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Near, East, Bank, dünyadaki, teknolojik, gelişmeleri, yakından, takip, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı