Cem Özer, 42 Gün Sonra Hastaneden Konuştu

0

42 gün hastanede kalan Cem Özer bugün sağlık durumuyla alakalı, tedavi gördüğü hastanede basın açıklaması yaptı.

Film çekimleri sırasında sette kaza geçiren ünlü oyuncu Cem Özer’in tedavisi sırasında yağ embolisi durumu oluşmuş ve Özer’in hayati tehlikesi meydana gelmişti. Cem Özer 42 gün sonra hastaneden basın açıklaması yaptı.

Cem Özer’in basın açıklamasından satır başları şöyle:

“Şu anki sağlık durumun iyi. Tabii ki daha iyi günlerimiz oldu. Ama oldukça iyi. Her gün de daha iyiye gidiyor. Fizik tedaviyle devam ediyoruz. Zor günler geçirdik tabii. Ama her şerde bir hayır vardır. Bundaki hayır da şu oldu beni çok seven insanlar varmış, benim çok sevdiği insanlar varmış. Bunu fark ettim. Şunu söylemek istiyorum sevdiğinizi biri varsa bunu ona sağlıklıyken gösterin. Gerçekten o anlamda çok duygulu günler geçirdim.

Hiç ummadığım kişiler geldi, hiç ummadığım kişiler benim için gözyaşı döktü ve ben bu saatten sonra o insanları bırakmayacağım. Sadece tanıdığım sevenler değil tanımadığım insanlar da var. Afyon’dan kaymak mı gelmedi, Kayseri’den pastırma, Trabzon’dan tereyağı mı gelmedi mi? Kemik suyuna çorbalar. Aşçılarından şeflerinden çorbalar, reçeller. Hepsinin üstünde güzel notlar var. Sayamayacağım kadar şey. Bu beni çok duygulandırdı.

Hep şey derdim ben biz nekrofili bir milletiz ya. Ölü seviyoruz, cenazelerde en çok ben severdim şovları yapıyoruz. Hep şey derdim bir insanın heykelini dikip, adını yaşatacaksanız onu ölmeden yapın. Ben ölmeden o cenaze törenini yaşadım. Gelenlerin gözünde pişmanlıkları gördüm.

Tabii bu arada eşimle kızım büyük çile çektiler. Menajerim Banu’nun bile iyi ve sıcak bir insan olduğunu biliyordum ama ne kadar fedakar ve candan olduğunu bu süreçte öğrendim. Yıllardır kuzenim olan insanı kardeşim gibi sevdiğimi fark ettim. Birbirimizin canını sıkmıştık…

Mehmet Ali ile sıkı fıkı bir dostluğumuz yoktu ama uyandığımdan beri aklımda o var. Asistanıyla konuştum. Ne olur bırakmayın elini tutun dedim. İnşallah o da bir an önce kendisine gelir.

Yoğun bakımda yatanlar her şeyi duyuyor ve hissediyoruz. Yoğun bakımda ben dedim gittim, öldüm. Şu an sadece hatırlıyorum. Bırakmıştım kendimi. Oh be güzel bir şey kurtulduk her şeyden, dertten tasadan. Şimdi annemle babamla zaman geçiririm. Zihin böyle düşünüyor. Koma böyle bir şey. Ama sonra eşimle kızımı bana bir şeyler anlatırken duydum. Yanımda belki beş dakika kaldılar ama bana bir saat gbi geldi. Sonra dedim Cem napıyorsun, sen gideceksin ama onlar mahvolur deyip kendimi toparladım. Ben o kapıya gittim oradan geri döndüm.

O yüzden Mehmet Ali’nin başından ayrılmayın. En çok kimi seviyorsa gitsin o konuşsun başında.

Uzunca bir süre sizlerle görüşme imkanımız olmadı. Bunca derdin arasında ‘Cem Özer vah vah’ dedirtmemekti. İyileşince çıkarım dedim. Bacağımda sıkıntı yok. Yürüyerek geldim zaten buraya.

CNNTÜRK

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi yazınız