Akacan: “Hükümet Yargı ve Polise Müdahale Ediyor”

0

Geçtiğimiz günlerde alacak-verecek yüzünden çıkan kavgada 2 kişiyi yaralayan iş adamı Bulut Akacan ve korumaları, tutukluluk süresinin dolması ile bugün yeniden hakim karşısına çıktı. Hakkında 3 gün daha tutukluluk kararı verilen iş adamı Akacan, “Hükümet, yargı ve polise müdahale ediyor. Normal bir vatandaş olsa 1 gün bile kalmaz. Hükümetin iki bakanı şov yapıyor” dedi. ” dedi.

Girne’de alacak verecek yüzünden korumalarıyla birlikte 2 kişiyi darp eden ünlü iş adamı Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan tutuklanmıştı. Akacan, geçtiğimiz gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede tedavisi devam eden iş adamı, 3 günlük tutukluluk süresinin dolması nedeniyle ambulansla Girne Kaza Mahkemesine getirildi.

Akacan:“Hükümet, yargı ve polise müdahale ediyor. “

Akacan, ambulanstan indirilip mahkeme salonuna götürülürken basın mensuplarına, “Hükümet, yargı ve polise müdahale ediyor. Bu işi siyasete çevirdiler. Şov yapıyorlar. Normal bir vatandaş olsa 1 gün bile kalmaz. Hükümetin iki bakanı şov yapıyor” dedi.

Polisin soruşturmanın tamamlanması için 3 gün daha tutukluluk süresi istemesi üzerine mahkeme, ünlü iş adamı hakkında 3 gün ek tutukluluk kararı verdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi yazınız